Nominácia hráčov KUKKONIA výberu Oblastného futbalového zväzu OBFZ DS na prípravný zraz ročníka 2007 a mladší dňa 25.4.2018 o 18:00 na Mol Akadémii DAC Dunajská Streda

20.04.2018, Ľudovit Szerencsés

Nominácia hráčov KUKKONIA výberu Oblastného futbalového zväzu OBFZ DS

na prípravný zraz ročníka 2007 a mladší  dňa 25.4.2018 o 18:00

na Mol Akadémii DAC Dunajská Streda

 

                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                           dňa 20.4.2018

 

              Roční: 2007 a mladší

              Hráči:

Pecsuk Botond Zoltán

TJ Druž.Holice na Ostr.

Pongracz Michal

TJ Kútniky

Bugár Mikuláš

TJ Druž.Holice na Ostr.

Sedlický Peter

TJ Lehnice

VéghBence                          

TJ Družstevník Vrakúň

Hornáček Svätopluk

TJ Lehnice

Sárkozy György

MŠK Veľký Meder

Sátor Zoltán

OFK Rapid Ohrady

Kalmár Árpád Bálint

MŠK Veľký Meder

Éršek Vojtek

TJ Družstev.Topoľníky

Lelovics Márk                         

MŠK Veľký Meder

Hencz Attila

TJ Druž.Holice na Ostr.

Varga Péter

DSC Orechová Potôň

Csörgő Dominik

DSC Orechová Potôň

Csonka Árpád

DSC Orechová Potôň

Juricin Roland

SK 1923 Gabčíkovo

Stefankovics Adam

DSC Orechová Potôň

 Czibula Levente

TJ Palas Jahodná

Kuczman Benjamin

PSE Horná Potôň

Jenis Christofer

SK 1923 Gabčíkovo

Horváth Dávid                       

1.FC Roma -Zlaté Klasy

Író István Dániel

SK 1923 Gabčikovo

Fehér Roland Máté

TJ Palas Jahodná

Németh Bence

MŠK Veľký Meder

 

 

              NÁHRADNÍCI:

 

Kucsra Michal

TJ Lehnice

Kvarda András

MFK Malé Dvorníky

NagyMarek                            

SK 1923 Gabčíkovo

Bartalos László

OFC SAP-NÁRAD

GyoriKristóf                           

TJ Palas Jahodná

Nagy Attila

SK 1923 Gabčíkovo

KasztilNándor                       

Družstevník Vrakúň

Csicsay Bence

SK 1923 Gabčíkovo

Czucz Tamáš

MFK Malé Dvorníky

Gálfy Krisztián          

DSC Orechová Potôň

 

 

 

                                                        Realizačný team:

Papik Pavol

Tréner 1

Győri Zsolt

Tréner 2  (U13)

Gaál Tomáš

Tréner 3  (U13)

Kiss Igor

Tréner 4

Nagy Nicolas

Kondičný tréner

Varga Karol

Tréner brankárov

 

 

Nominovaní hráči a realizačný tím sa dostavia dňa  25.4.2018 o 18:00 hod. do areálu  MOL Akadémie DAC Dunajská Streda. Ukončenie je plánované na 19:30

Priniesť si treba: 1x futbalová obuv (lisované kopačky, tenisky), tréningovú výstroj (modrý) chrániče, šľapky, ponožky, hygienické potreby, brankári kompletnú výstroj.

Nutné si je priniesť  preukaz poistenca!!!

Prípadné ospravedlnenie nahláste  trénerom Gaál Tomáš 0915 305 017 , Kiss Igor 0907 492 696 alebo  Papík Pavol 0908 726 717.

 

Pozvaní sú aj kluboví tréneri nominovaných hráčov. Veľmi radi,by sme privítali aj účasť všetkých mládežníckych trénerov v našom okrese, kde budete mať možnosť vidieť tréningovú jednotku nominovaných hráčov, moderné tréningové centrum MOL Akadémie a rozbehli by sme diskusiu o modernom futbale a našom projekte s OBFZ-DS.

 

image
Autor: obfzds
Zdroj: obfzds
Prečítané: 257x