Pohár predsedu ZsFZ v kategórii žiakov pre ObFZ Trenčín
16.12.2018, Ľudovit Szerencsés

Pohár predsedu ZsFZ v kategórii žiakov pre ObFZ Trenčín

16.12.2018, Ľudovit Szerencsés

Pohár predsedu ZsFZ - finálový turnaj v Dunajskej Strede

Dňa 16.12.2018 v Mestskej športovej hale v Dunajskej Strede sa uskutočnil finálový turnaj o Pohár predsedu ZsFZ vekovej kategórie žiakov U14. Do finálového turnaja sa prebojovali oblastné výberi Trenčína, Prievidze, Topoľčian, Galanty, Levíc a organizátor turnaja Dunajská Streda.

Vo finále sa hralo systémom každý s každým. Turnaj vyhrali žiaci ObFZ Trenčín, ktorí absolvovali turnaj bez zaváhania a bez straty bodu absolútne zaslúžene získali primát

image
image
image

Individuálne ocenenia

  

Najlepší brankár : Dominik Sochuľák – ObFZ Trenčín

Najlepší hráč : Marko Vontszemű – ObFZ Galanta

Najlepší strelec : Szabolcs Bazsó – ObFZ Dunajská Streda – 8 gólov

image
image
image

Rozhodovali

  

Rozhodcovia: Attila Klempa, Karol Nagy, Tomáš Ürögi (ObFZ Dunajská Streda)

Ako nastúpili:

  

image

1. ObFZ Trenčín (25)

 

ObFZ Trenčín (25)

Sochuľák Dominik, Bulko Tadeáš (6), Báchorík Ondrej (3), Markovský Erik (1), Farý Dominik (3), Šebík Marco (1), Konta Denis (5), Hlobeň Miroslav (2), Birás Marek (1), Bližnák Andrej, Stánok Marko, Fuksa Miroslav (2), Demjanovič Adam (1), Habánik Martin

image

2. ObFZ Galanta (14)

 

ObFZ Galanta (14)

Jasovský Jaroslav, Rajcsányi Kristóf, Pavliško Kristián, Meliška Lukáš, Šlézinger Lukáš, Rigo Adrian (4), Boroš Levente (1), Šipoš Timotej, Šipoš Lukáš (1), Rostás Márk, Vanek Richard, Múčka Sebastian )1), Erdélyi Samuel (3), Vonteszemű Marko (3)

image

3. ObFZ Prievidza (19)

 

ObFZ Prievidza (19)

Šimka Marko, Buch Fabian, Duchovič Daniel (1), Rendek Viktor (6), Svetlák Matúš (1), Škultéty Radoslav (5), Pažický Marko, Tretinár Nicolas (3+1 vl), Dudáš Igor, Chudík Šimon, Filin Oliver (2), Guniš Damián, Budinský Martin (1), Kuna Adam

image

4. ObFZ Dunajská Streda (23)

 

ObFZ Dunajská Streda (23)

Méry Márk, Csörgő Márk, Bódis Kristóf, Pőthe František (1), Bogyai Levente, Klofács Gergő (1), Bokros Oliver (5), Fucsek Márk (1), Szakács Bálint Krisztián, Bugár Dávid, Cseh Dávid (6), Világi Viktor (1+vl.), Bazsó Szabolcs (8), Hegedűs Péter

image

5. ObFZ Levice (23)

 

ObFZ Levice (23)

Rafael Milan, Garaj Patrik, Bajan Viktor (6+vl.), Bielik Matúš (5), Bielik Tomáš (1), Kaminský Simon (1), Hanczko Damián, Cinege Patrik, Zachar Maroš, Šebo Jakub (4), Kováč Frank (4)

image

6. ObFZ Topoľčany (6)

 

ObFZ Topoľčany (6)

Ištván Sebastián, Jano Dominik (1), Kucková Adriana, Stolár Peter, Machová Sandra, Krošlák Denis, Štefkovič Vilian (1), Barta Tobiaš Hugo (3), Macko Filip, Matlúch Tomáš, Grežo Patrik, Keresteš Oliver

Ceny odovzdávali

  

Mgr. Ladislav Gádoši – predseda ZsFZ

Ing. Arpád Benovič – predseda ObFZ Dunajská Streda

Ing. Ivan Gróf – predseda ObFZ Trenčín

Jozef Jakuš – predseda KMaŠF ZsFZ

image
image
image
Prečítané: 285x