Nominácie hráčov do výberov ObFZ Dunajská Streda - tréningový zraz
25.10.2018, Ľudovit Szerencsés

Nominácie hráčov do výberov ObFZ Dunajská Streda - tréningový zraz

Výber ObFZ Dunajská Streda ročník 2005 a ml

  

Nominácia výberu OBFZ Dun. Streda ročník 2005 a ml. na prípravný zraz 29.10.2018 o 17.45 hod v Dunajskej Strede. Miesto telocvičňa Športového gymnázia. Zraz je  na parkovisku pred školou !!!!!

Bódis Kristóf                    Holice n/O

Pöthe František               Holice n/O           

Bugár Adrián                    Holice n/O 

Bogyai Levente               Holice n/O 

Klofács Gergő                  Malé Dvorníky 

Soóky Máté                      Malé Dvorníky

Elek Pál András               Malé Dvorníky

Bokros Olivér                   Jahodná

Fucsek Márk                   Jahodná

Bugár Dávid                    Jahodná

Hegedűs Péter                Jahodné

Viszkocs Bálint               Jahodná

Cseh Dávid                      Vrakúň

Hodossi Erik                    Dolný Štál

Világi Viktor                      Orechová Potôň

Csörgö Márk                    Orechová Potôň

Bazsó Szabolcs               Trhová Hradská

Érsek Patrik                     Trhová Hradská

Kovács Áron                     Trhová  Hradská

Csölle Larion                    Trhová Hradská


Priniesť je potrebné : obuv do haly, výstroj na tréning, hygienické potreby, brankári kompletnú výstroj.

Prípadné ospravedlnenie nahláste trénerom:

 Zsolt Győri         0905223586

 Gaál Tomás       0915305017

 Papík Pavol        0908726717

Predseda KM  Zsolt Győri

Výber ObFZ Dunajská Streda ročník 2008 a ml

  

Nominácia výberu OBFZ DUNAJSKÁ STREDA 2008 a ml. na prípravný zraz dňa 26.10.2018 o 18.00 hod v Topoľníkoch , na zimný halový turnaj. Miesto Športová hala   Topoľníky. 

Pecsuk Botond Zoltán     Holice n/O

Bugár Mikulás                   Holice n/O

Hencz Attila                       Holice n/O

Cseh Zoltán Enriko          Vrakúň

Hodossyová Kiara            Vrakúň

Rufolf Máté                       Vrakúň

Mikóczi Tibor                   Čenkovce

Kőrösi Máté                      Ohrady

Zerényi Kristóf                   Ohrady

Almási Dominik Balázs    Ohrady

Érsek Vojtech                    Topoľníky

Szűcs Bálint                        Topoľníky

Straka Zsombor                 Orechová Potôň

Stefánkovics Ádám          Orechová Potôň

Bíró Bulcsú                         Malé Dvorníky

Kosár Kristóf                      Malé Dvorníky

Tóth Márk                          Malé Dvorníky

Szabad András                   Jahodná

Szabó György Ádám          Okoč-Sokolec

Végh Balázs                        Vrakúň

Priniesť je potrebné : obuv do haly, výstroj na tréning, hygienické potreby, brankári kompletnú výstroj.

Prípadné ospravedlnenie nahláste trénerom:

               PAPÍK PAVOL    :  0908 726 717

               GYŐRI ZSOLT    :  0905 223 586

               GAÁL TOMÁŠ   :  0915 305 017

Zsolt Győri predseda  KM ObFZ Dunajská Streda.

Prečítané: 290x