Nominácia hráčov KUKKONIA výberu ObFZ DS na prípravný zraz dňa 5.6.2018 o 18:00 na Mol Akadémii DAC Dunajská Streda

01.06.2018, Ľudovit Szerencsés

Nominácia U13

                                                             dňa 1.6.2018

 

              Ročník: 2005 a 2006

              Hráči:

Nagy Oliver

TJ Družstevník Vrakúň

Kanócz Attila József

Jahodná

Cseh Dávid

TJ Družstevník Vrakúň

Fucsek Márk

Jahodná

Méhes Máté

TJ Družstevník Vrakúň

Bokros Olivér

Jahodná

Bódis Boldiszár

MŠK Veľký Meder

Bazsó Szabolcs

OFK Trhová Hradská

Almáši Noel

MŠK Veľký Meder

Ěršek Patrik

TJ Družstev.Topoľníky

Tóth Dávid

MŠK Veľký Meder

Titusz Orbán

FK Baka

Edmund Erik Iván

DSC Orechová Potôň

Nagy Attila

ŠK 1923 Gabčíkovo

Csorgo Márk

DSC Orechová Potôň

Nagy Gergo

ŠK 1923 Gabčíkovo

Barnabás Márkus

DSC Orechová Potôň

 Németh Márk

TJ Druž.Holice na Ostr.

Rásó Ákos

TJ Družstevník Dolný Štál

Bugár Adrián

TJ Druž.Holice na Ostr.

Hodossy Erik

TJ Družstevník Dolný Štál

Németh Bence

TJ Druž.Holice na Ostr.

Gyori Darius

TJ Družstevník Okoč

Kovács Martin

Štvrtok na Ostrove

 

 

              NÁHRADNÍCI:

 

Maurícius Sléz

TJ ŠM Janíky

Pothe Dávid

TJ Družstevník Vrakúň

Roštáš Zoltán

MŠK Veľký Meder

Klofács Gergo

Malé Dvorníky

Válek Iván

MŠK Veľký Meder

 

 

Világi Viktor

DSC Orechová Potôň

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                        Realizačný team:

Gaál Tomáš

Tréner 1

Gyori Zsolt

Tréner 2

Kiss Igor

Tréner 3

Varga Karol

Tréner brankárov

Nagy Nicolas

Kondičný tréner

 

 

 

 

 

Nominovaní hráči a realizačný tím sa dostavia dňa  5.6.2018 (utorok) o 18:00 hod. do areálu  MOL Akadémie DAC Dunajská Streda. Ukončenie je plánované  o 19:30

Priniesť si treba: 1x futbalová obuv (lisované kopačky, tenisky), tréningovú výstroj (modrý) chrániče, šľapky, ponožky, hygienické potreby, brankári kompletnú výstroj.

Nutné je priniesť si preukaz poistenca!!!

 

Prípadné ospravedlnenie nahláste  trénerom Gaál Tomáš 0915 305 017 , Kiss Igor 0907 492 696 alebo  Gyori Zsolt 0905 223 586.

Pozvaní sú kluboví tréneri nominovaných hráčov.

 

Pozvaní sú aj kluboví tréneri nominovaných hráčov. Veľmi radi by sme privítali aj účasť všetkých mládežníckych trénerov v našom okrese, kde budete mať možnosť vidieť tréningovú jednotku nominovaných hráčov, moderné tréningové centrum MOL Akadémie a rozbehli by sme diskusiu o modernom futbale a našom projekte s OBFZ-DS.

Nominácia U11

                                       dňa 31.5.2018

 

              Roční: 2007 a mladší

              Hráči:

Pecsuk Botond Zoltán

TJ Druž.Holice na Ostr.

Pongracz Michal

TJ Kútniky

Bugár Mikuláš

TJ Druž.Holice na Ostr.

Sedlický Peter

TJ Lehnice

Végh Bence                            

TJ Družstevník Vrakúň

Hornáček Svätopluk

TJ Lehnice

Sárkozy Gyorgy

MŠK Veľký Meder

Sátor Zoltán

OFK Rapid Ohrady

Kalmár Árpád Bálint

MŠK Veľký Meder

Herberger Csaba

ŠK Rohovce

Lelovics Márk                         

MŠK Veľký Meder

Hencz Attila

TJ Druž.Holice na Ostr.

Varga Péter

DSC Orechová Potôň

Csörgő Dominik

DSC Orechová Potôň

Csonka Árpád

DSC Orechová Potôň

Juricin Roland

SK 1923 Gabčíkovo

Stefankovics Adam

DSC Orechová Potôň

 Krajčovič Dávid

ŠK Vydrany

Kuczman Benjamin

PSE Horná Potôň

Jenis Christofer

SK 1923 Gabčíkovo

Kurti Csaba                             

TJ Palas Jahodná

Író István Dániel

SK 1923 Gabčikovo

Fehér Roland Máté

TJ Palas Jahodná

Németh Bence

MŠK Veľký Meder

 

 

              NÁHRADNÍCI:

 

Kucsera Michal

TJ Lehnice

Kvarda András

MFK Malé Dvorníky

Nagy Marek                            

SK 1923 Gabčíkovo

Bartalos László

TJ Druž.Topoľníky

Gyori Kristóf                           

TJ Palas Jahodná

Nagy Attila

SK 1923 Gabčíkovo

Kasztil Nándor                       

TJ Družstevník Vrakúň

Csicsay Bence

SK 1923 Gabčíkovo

Czucz Tamáš

MFK Malé Dvorníky

Gálfy Krisztián                  

DSC Orechová Potôň

 

 

 

                                                        Realizačný team:

Papik Pavol

Tréner 1

Gyori Zsolt

Tréner 2  (U13)

Gaál Tomáš

Tréner 3  (U13)

Kiss Igor

Tréner 4

Nagy Nicolas

Kondičný tréner

Varga Karol

Tréner brankárov

                                                                                                                                                                           

Nominovaní hráči a realizačný tím sa dostavia dňa  5.6.2018 (utorok) o 18:00 hod. do areálu  MOL Akadémie DAC Dunajská Streda. Ukončenie je plánované  o 19:30

Priniesť si treba: 1x futbalová obuv (lisované kopačky, tenisky), tréningovú výstroj (modrý) chrániče, šľapky, ponožky, hygienické potreby, brankári kompletnú výstroj.

Nutné je priniesť si preukaz poistenca!!!

 

Prípadné ospravedlnenie nahláste  trénerom Gaál Tomáš 0915 305 017 , Kiss Igor 0907 492 696 alebo  Gyori Zsolt 0905 223 586.

Pozvaní sú kluboví tréneri nominovaných hráčov.

 

Pozvaní sú aj kluboví tréneri nominovaných hráčov. Veľmi radi by sme privítali aj účasť všetkých mládežníckych trénerov v našom okrese, kde budete mať možnosť vidieť tréningovú jednotku nominovaných hráčov, moderné tréningové centrum MOL Akadémie a rozbehli by sme diskusiu o modernom futbale a našom projekte s OBFZ-DS.

image
Autor: obfzds
Zdroj: obfzds
Prečítané: 165x